• baner

  KURS SZACHOWY

  Zajęcia w ramach kursu odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne – w sumie 90 minut.
  Grupa od 8 do 16 osób.
  Cena kursu: ....

AKTUALNOŚCI

1    2    3    4    5    6   

 

Gwiazdkowy Turniej Szachowy

 Gwiazdkowy Turniej Szachowy W dniach 13 i 20 grudnia 2018 odbył się „Gwiazdkowy Turniej Szachowy”. W rozgrywkach uczestniczyło 25 zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w trzech grupach. Zwycięzcami poszczególnych grup zostali:

I GRUPA: I miejsce- Paweł Anastaziuk, II miejsce- Wojciech Chorościan, III miejsce- Kuba Sudoł

II GRUPA: I miejsce- Natalia Ostrowska, II miejsce ex aequo - Maciej Górynowicz i Eryk Markowski, III miejsce- Dominik Zinkiewicz

III GRUPA: I miejsce- Bartosz Janiuk, II miejsce- Szymon Wasilewski, III miejsce- Amelia Karny.

więcej ...

Opublikowano: 11.01.2019r.

Turniej Szachowy z okazji 100-rocznicy Odzyskania Niepodległości

 Turniej Szachowy z okazji 100-rocznicy Odzyskania Niepodległości Koło Szachowe „Skoczek” uczciło 100-rocznicę Odzyskania Niepodległości Turniejem Szachowym! Grupa najmłodszych naszych szachistów rozegrała partie szachowe między sobą każdy-z-każdym, było to dla nich pierwsza taka rywalizacja.

więcej ...

Opublikowano: 27.12.2018r.

STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU ZAWODOWO KOMPETENTNI

 STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU
KOMPETENTNI ZAWODOWCY
Zakończyła się druga edycja ponadprogramowych staży zawodowych w ramach projektu ZAWODOWO KOMPETENTNI realizowanego przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Białymstoku. Tym razem w projekcie uczestniczyło 36 uczniów Technikum z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży o profilach kształcenia: technik hotelarstwa, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik budownictwa.

więcej ...

Opublikowano: 26.09.2017r.

STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNI ZAWODOWCY

 STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU
KOMPETENTNI ZAWODOWCY
Zakończyła się druga edycja ponadprogramowych staży zawodowych w ramach projektu KOMPETENTNI ZAWODOWCY realizowanego przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Białymstoku.

więcej ...

Opublikowano: 26.09.2017r.

SPOTKANIE INFORMACYJNO-ORGANIZACYJNE W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNI ZAWODOWCY  SPOTKANIE INFORMACYJNO-ORGANIZACYJNE 
W RAMACH PROJEKTU
 KOMPETENTNI ZAWODOWCY
W dniu 21.06.2017r. miało miejsce spotkanie informacyjno-organizacyjne kadry zarządzającej z uczniami zakwalifikowanymi do udziału w drugiej edycji ponadprogramowych staży zawodowych w ramach projektu KOMPETENTNI ZAWODOWCY.

więcej ...

Opublikowano: 12.07.2017r.

SPOTKANIE INFORMACYJNO-ORGANIZACYJNE W RAMACH PROJEKTU ZAWODOWO KOMPETENTNI

 SPOTKANIE INFORMACYJNO-ORGANIZACYJNE 
W RAMACH PROJEKTU
 ZAWODOWO KOMPETENTNI
W dniu 21.06.2017r. miało miejsce spotkanie informacyjno-organizacyjne kadry zarządzającej z uczniami zakwalifikowanymi do udziału w drugiej edycji ponadprogramowych staży zawodowych w ramach projektu ZAWODOWO KOMPETENTNI.

więcej ...

Opublikowano: 12.07.2017r.

PROTOKÓŁ

 PROTOKÓŁ

W ramach rozeznania rynku na zakup usługi noclegowej i gastronomicznej w związku z realizacją programustazowegow ramach projektu „ZAWODOWO KOMPETENTNI”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej III Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Ksztalcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki RPOWP na lata 2014-2020.

więcej ...

Opublikowano: 19.06.2017r.

„ZAWODOWO KOMPETENTNI” - Rozeznanie rynku

 STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNI ZAWODOWCY Zapewnienia noclegów oraz pełnego Wyżywienia uczestnikom wyjazdowego programu stażowego w ramach projektu „ZAWODOWO KOMPETENTNI”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej III Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki RPOWP na lata 2014-2020.

więcej ...

Opublikowano: 15.05.2017r.

DOSKONALĄCE STAŻE ZAWODOWE NAUCZYCIELI
W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNI ZAWODOWCY

 STAŻE ZAWODOWE W RAMACH PROJEKTU KOMPETENTNI ZAWODOWCY
Zakończył się drugi etap projektu KOMPETENTNI ZAWODOWCY, w ramach którego 6 nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce wzięło udział w doskonalących stażach zawodowych. Projekt realizowany jest przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Białymstoku.

więcej ...

Opublikowano: 17.02.2017r.