• baner

  PROTINUS

  Ośrodek Szkoleniowo – Badawczy

  Realizujemy przedsięwzięcia edukacyjne i badawcze poprzez przygotowanie ekspertyz, raportów i opinii.
  Realizujemy wspólnie projekty służące diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów we wdrażaniu nowych rozwiązań i technologii.
 • baner

  Profesjonalny Kurs Baristyczny

  Kurs ma charakter otwarty, w szkoleniu może uczestniczyć każdy, kto chce nabyć bądź udoskonalić umiejętności we wskazanym poniżej zakresie.
 • baner

  KURS SZACHOWY

  Zajęcia w ramach kursu odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne – w sumie 90 minut.
  Grupa od 8 do 16 osób.
 • baner

  Kurs florystyczny

  Cały kurs trwa 50 godzin
  10 godzin zajęć teoretycznych oraz 40godzin zajęć praktycznych

Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT”

W połowie września 2021r. odbyły się wyjazdowe Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku, zorganizowane przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy dla dwóch 10 osobowych grup uczniów z Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie z klas o profilu technik informatyk. Zajęcia prowadził Pan Andrzej Stasiewicz- Wykładowca Instytutu Informatyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Uczestnicy po zajęciach zjedli obiad w Restauracji „Pieprz i Wanilia” na Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku oraz zwiedzili Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. prof. Andrzeja Myrchy.

Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 1 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 2 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 3 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 4 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 5 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 6 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 7 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 8 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 9 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 10 Zajęcia laboratoryjne z programowania prowadzone na Uniwersytecie w Białymstoku w ramach projektu „ElektroIT” fot. 11