• baner

  PROTINUS

  Ośrodek Szkoleniowo – Badawczy

  Realizujemy przedsięwzięcia edukacyjne i badawcze poprzez przygotowanie ekspertyz, raportów i opinii.
  Realizujemy wspólnie projekty służące diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów we wdrażaniu nowych rozwiązań i technologii.
 • baner

  Profesjonalny Kurs Baristyczny

  Kurs ma charakter otwarty, w szkoleniu może uczestniczyć każdy, kto chce nabyć bądź udoskonalić umiejętności we wskazanym poniżej zakresie.
 • baner

  KURS SZACHOWY

  Zajęcia w ramach kursu odbywają się raz w tygodniu po dwie godziny lekcyjne – w sumie 90 minut.
  Grupa od 8 do 16 osób.
 • baner

  Kurs florystyczny

  Cały kurs trwa 50 godzin
  10 godzin zajęć teoretycznych oraz 40godzin zajęć praktycznych

Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku

Dnia 10.09.2021r. odbyła się wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku zorganizowana dla dzieci z Przedszkola nr 1 w Siemiatyczach przez PROTINUS Ośrodek Szkoleniowo- Badawczy w Białymstoku. W wycieczce uczestniczyło 50 dzieci i 6 pań nauczycielek. Przedszkolaki zwiedziły Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy, uczestniczyły w licznych zabawach oraz doświadczeniach proponowanych przez EPI-Centrum Nauki w Białymstoku. Następnie uczestnicy przejechali na Kampus Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie w Restauracji „Pieprz i Wanilia” zjedli obiad oraz zwiedzili Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze im. prof. Andrzeja Myrchy.

Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 1 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 2 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 3 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 4 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 5 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 6 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 7 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 8 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 9 Wycieczka edukacyjna do EPI-CENTRUM NAUKI w Białymstoku fot. 10